Volná místa

Tedox s.r.o. nabízí uchazečům o zaměstnání zajímavou práci v ryze české obchodní firmě s 25-letou působností na českém i zahraničním trhu. Svým zaměstnancům nabízíme veškeré zázemí firmy, ekonomickou jistotu a stabilitu.

Pokud máte zájem o zaměstnání v naší společnosti, podívejte se na nabídku volných pracovních míst:

  • Obchodní zástupce
    Obchodní zástupce

    Náplň práce:
    Osobní návštěvy u zákazníků,
    Vypracovávání nabídek,
    Realizace obchodů

    Požadavky:
    Komunikační schopnosti
    Technické zaměření,
    Řidičský průkaz skupiny B,
    Znalost práce na PC,
    Výhodou: praxe v obchodě

    Nabízíme:
    Veškeré zázemí (vlastní kancelář, auto, mobil, PC),
    Finanční ohodnocení dle výkonu,
    Zaučení v oboru

    Strukturovaný životopis zasílejte na info@tedox.cz nebo využijte kontaktního formuláře níže.

Máte zájem o práci v naší firmě? Napište nám!

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
ANCHOR_TOP_TITLE