Hydraulické zvedáky

Hydraulické zvedáky HZ (panenky) jsou samostatné hydraulické jednotky. Hydraulický zdvih zajišťuje pístová pumpa, která je ovládána ručně pomocí ovládací tyče. Z dodávané řady se jednotlivé typy zvedáků odlišují nosností (2,7 t - 12 t), podstavitelnou výškou, zdvihem, počtem pístů (1 nebo 2) a použitím stavěcího šroubu.

Více v sekci "Ke stažení"

Hydraulické zvedáky Z320 slouží jako mobilní zvedáky pro zvedání a manipilaci s břemeny velkých hmotností (až 100 t) nerůznějších druhů, např. montážní práve ve stavebnictví - stavby mostů, ocelových konstrukcí apod. Vyznačují se robustní konstrukcí, a malou ovládací sílou na ruční páce. Nosnosti: 25 t, 50 t a 100 t.

Více v sekci "Ke stažení"

Hydraulické zvedáky Z321 s pumpou HP slouží jako mobilní zvedáky pro zvedání, rozpínání a manipulace s břemeny velkých hmotností (až 200 t). Nejčastější použití je ve stavebnictví při stavbě mostů, ocelových konstrukcí nebo v místech s omezeným prostorem. Zdrojem tlakové energie (až 65 MPa) je samostatná ruční hydraulická pumpa HP. Pumpu HP je možné použít jako zdroj tlakové energie i k jiným účelům.

Více v sekci "Ke stažení"

Hydraulické zvedáky JH-G plus se používají zejména jako mobilní dílenské zvedáky pro zvedání a následný transport strojů a zařízení. Zdrojem tlakové energie zvedáků JH-G plus je integrovaná samostatná ruční hydraulická pumpa. Zvedáky JH-G plus lze rovněž připojit na externí pumpu (elektrické čerpadlo) a používat tak několik zvedáků najednou se synchronizovaným zdvihem. Nosnost: 5,5 t, 10 t, 15 t a 20 t.

Více v sekci "Ke stažení"

Transportní kazetové podvozky JL/JF se používají k transportu strojů a zařízení (až do 100 t) po dílnách s kvalitní hladkou podlahou. Břemena jsou na transportních podvozcích vlečena ručně nebo častěji pomocí VZ vozíku. K tomuto účelu jsou opatřeny ojí, kterou lze zapojit do zadního závěsu VZ vozíku. Podvozky jsou složeny ze dvou částí:                                           

JL – přední kazeta s nosným otočným talířem a s připojenou tažnou ojí.

JF – dvě zadní kazety s nosnými plochami. Kazety jsou nasazeny na spojovací tyči, po které lze posuvně měnit jejich rozteč dle potřeby. Transportní podvozky jsou osazeny speciálními PU kolečky s hliníkovým pouzdrem a dvěma kuličkovými ložisky (minimální valivý odpor).

Více v sekci "Ke stažení"

 

Ke stažení:

  • pdf Katalog , Velikost: 483.35 kB, Datum poslední změny: 16.06.2010
  • pdf Ceník , Velikost: 825.51 kB, Datum poslední změny: 19.01.2015

Máte zájem o hydraulické zvedáky? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodáváme

Rychlý kontakt

TEDOX s.r.o.
Tel. : 318 684 100-1
Fax: 318 684 102
E-mail:

Blatenská 59
262 72 Březnice - okr. Příbram


společně - snadno a bezpečně


SÍDLO FIRMY V ČECHÁCH

Blatenská 59
262 72 Březnice - okr. Příbram
tel.: 318 684 100 - 101 

SÍDLO FIRMY NA MORAVĚ

Cholinská 1005/17
784 01 Litovel - okr. Olomouc
tel.: 585 341 194 

© 2018, TEDOX s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Kovoobráběcí stroje | Ruční nářadí | Šnekové dopravníky