Nosiče svitků, cívek, plechů

Dodáváme nosiče svitků (horizontální, vertikální, ruční, motorické), nosiče cívek (horizontální, vertikální, překlápěcí) a nosiče svazku plechů.

Kromě typů standardní výrobní řady dodáme i nestandardní provedení dle Vašeho zadání - použijte poptávkový formulář

NHSVS - nosič hákový na svitky vertikální stavitelný

 

Nosič hákový na svitky vertikální stavitelný NHSVS je závěsné zařízení určené pro manipulace s ocelovými svitky v poloze s vertikální osou o vnějším průměru D1-D2. Svitky se uchopují dvěma páry vidlic, kterými jsou vybavena výkyvná ramena.

NSHS - nosič svitků horizontální stavitelný ručně

Nosič svitků horizontální stavitelný ručně NSHS je závěsné zařízení určené pro manipulace s ocelovými svitky v poloze s horizontální osou o šířce A1-A2. Svitky se uchopují za vnitřní průměr podebráním vidlicemi, kterými jsou vybavena posuvná ramena. Posuv ramen je synchronní a je poháněn ručně.

NSHSM - nosič svitků horizontální stavitelný motoricky

Nosič svitků horizontální stavitelný motoricky NSHSM je závěsné zařízení určené pro manipulace s ocelovými svitky v poloze s horizontální osou o šířce A1-A2. Svitky se uchopují za vnitřní průměr podebráním vidlicemi, kterými jsou vybavena posuvná ramena. Posuv ramen je synchronní a je poháněn motoricky.

NSHVR - nosič svitků horizontální s výklopným ramenem

Nosič svitků horizontální s výklopným ramenem NSHVR je závěsné zařízení určené pro manipulace s ocelovými svitky v poloze s horizontální osou o šířce A. Svitky se uchopují podebráním jednou vidlicí pevnou a jednou výklopnou za vnitřní průměr. Nosič NSHVR je proveden pro konstantní šířku svitku A.

PS - překlápěč svitků

Překlápěč svitků PS je zařízení určené k překlápění svitků z polohy vodorovné (se svislou osou) do polohy svislé (s vodorovnou osou) nebo obráceně. Pohon překlápěče je motorický.

NCH - nosič cívek horizontální

Nosič cívek horizontální NCH je závěsné zařízení určené pro manipulace s ocelovými cívkami s obvodovou obručí o vnitřní světlé šířce A. Cívky se uchopují v poloze s horizontální osou sevřením obručí cívky z vnější strany.

NCHU - nosič cívek horizontální ustavitelný

 

Nosič cívek horizontální ustavitelný NCHU je závěsné zařízení určené pro manipulace s ocelovými cívkami s obvodovou obručí o vnitřní světlé šířce A1-A2. Čelisti lze nastavit dle vnitřní světlé šířky v rozsahu A1-A2.

NCHSME - nosič cívek horizontální stavitelný motoricky

Nosič cívek horizontální stavitelný motoricky NCHSME je závěsné zařízení určené pro manipulace s ocelovými nebo dřevěnými cívkami s únosnou dutinkou o Ø d a šířce v rozsahu A1 - A2 a vnějším Ø D. Cívky se uchopují vsunutím trnů z obou stran do dutinky. Posun ramen s trny je ovládán motoricky.

NCVA - nosič cívek vertikální osový

Nosič cívek vertikální osový NCVA je závěsné zařízení určené pro manipulace s ocelovými cívkami s tuhým obvodovým okrajem. Cívky se uchopují v poloze s vertikální osou sevřením okraje cívky z vnější strany.

NCU - nosič cívek univerzální

 

Nosič cívek univerzální NCU je závěsné zařízení určené pro manipulace s cívkami s dutinkou o Ø d. Cívky lze uchopit ve svislé i vodorovné poloze kleštinou za vnitřní průměr. Překlápět cívku lze z polohy vodorovné do polohy svislé.

NCP - nosič cívek překlápěcí

Nosič cívek překlápěcí NCP je závěsné zařízení určené pro manipulace a překlápění cívek s dutinkou o Ø d. Cívky se uchopují kleštinou za vnitřní průměr a překlápí se tak, že se závěsný vozík posunuje ručním pohonem po obloukové dráze.

NSPHM - nosič svazku plechů horizontální motorický

 

Nosič svazku plechů horizontální motorický NSPHM je závěsné zařízení určené pro manipulace se svazky plechů o šířce A1-A2 a výšce svazku H. Svazky se uchopují podebráním dvěma nebo více páry vidlic v horizontální poloze. Posuv ramen je synchronní a je poháněn motoricky. Čelisti mohou být opatřeny ochranou secutex.

NSPHMTT - nosič svazku plechů horizontální motorický s teleskopickou traverzou

 

Nosič svazku plechů NSPHMTT vychází z typu NSPHM a je navíc doplněn o teleskopickou traverzu, která se využívá při manipulaci s velmi dlouhými svazky a umožňuje uchopení svazku pomocí běžných vázacích prostředků. Lze tak současně použít jak vidlice tak i traverzu s vázacími prostředky.

 

Ke stažení:

  • pdf Ceník , Velikost: 792.25 kB, Datum poslední změny: 06.01.2017

Máte zájem o nosiče svitků, cívek, plechů? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodáváme

Rychlý kontakt

TEDOX s.r.o.
Tel. : 318 684 100-1
Fax: 318 684 102
E-mail:

Blatenská 59
262 72 Březnice - okr. Příbram


společně - snadno a bezpečně


SÍDLO FIRMY V ČECHÁCH

Blatenská 59
262 72 Březnice - okr. Příbram
tel.: 318 684 100 - 101 

SÍDLO FIRMY NA MORAVĚ

Cholinská 1005/17
784 01 Litovel - okr. Olomouc
tel.: 585 341 194 

© 2018, TEDOX s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Kovoobráběcí stroje | Ruční nářadí | Šnekové dopravníky