Svěrací kleště

Dodáváme svěrací kleště na břemena s kruhovým profilem (trubky, dřevěná kualtina apod), ocelové nebo betonové bloky, kámen, tyče, svitky, ingoty a další.

Kromě typů standardní výrobní řady dodáme i nestandardní provedení dle Vašeho zadání - použijte poptávkový formulář

UKT - svěrací kleště na trubky

Uchopovací kleště na trubky UKT Q/D1-D2 jsou určeny pro závěsnou manipulaci s ocelovými trubkami, příp. břemeny kruhového průřezu, jejichž průměr je D1 až D2 mm (podle typu) a jejichž maximální hmotnost je Q kg (podle typu). Trubky jsou uchopovány čelistmi se širokou oblou plochou, jejichž tvar zajišťuje dokonalé držení trubky i při různých průměrech mezi D1 a D2.

SKR - svěrací kleště na břemena s kruhovým profilem

Svěrací kleště na kruhové profily SKR Q/D1-D2 jsou určeny pro závěsnou manipulaci s břemeny kruhového průřezu, jejichž průměr je D1 až D2 mm (podle typu) a jejichž maximální hmotnost je Q kg (podle typu). Podmínkou bezpečného uchopení je tuhost profilu a nesení tyče nad jejím těžištěm.

SKRW - svěrací kleště na dřevěnou kulatinu

Svěrací kleště na dřevěnou kulatinu SKRW Q/A jsou určeny pro závěsnou manipulaci s dřevěnou kulatinou, jejíž uchopovací rozměr je A1 až A2 mm a jejichž maximální hmotnost je Q kg. Kulatina je uchopována hrotovými čelistmi na dvojitých ramenech. Přepravní uspořádání je zajištěno automaticky fungujícím záchytem.

SKK - svěrací kleště na kámen

Svěrací kleště na kámen SKK Q/A jsou určeny pro závěsnou manipulaci s betonovými či kamennými bloky, jejichž uchopovací šířka je A1 až A2 mm a jejichž maximální hmotnost je Q kg. Podmínkou bezpečného uchopení je určitá poloha těžiště bloku. Bloky jsou uchopovány jednoduchými ozubenými čelistmi. Přepravní uspořádání je zajištěno ručně ovládaným záchytem.

KKU - svěrací kleště na kámen univerzální

Kleště na kámen univerzální KKU Q/A jsou určeny pro závěsnou manipulaci s kamennými deskami, jejichž tloušťka pro uchopení je A1 až A2 mm a maximální hmotnost je Q kg. Kleštěmi KKU lze desku uchopit ve svislé nebo vodorovné poloze a překlopit do opačné polohy. Přepravní uspořádání je zajištěno ručně ovládanou pojistkou.

SKB - svěrací kleště na bloky

Svěrací kleště na bloky SKB Q/A jsou určeny pro závěsnou manipulaci s betonovými, žulovými či ocelovými bloky, jejichž jmenovitá uchopovací šířka je A mm a jejichž maximální hmotnost je Q kg. Kleště mohou být vybaveny čelistmi s plochou čelistí a s obložením nebo ozubenými čelistmi. Přepravní uspořádání je zajištěno ručně ovládanou pojistkou. Podmínkou bezpečného uchopení je suchý a čistý povrch se součinitelem tření min. 0,4.

SKBB - svěrací kleště na betonové bloky

Svěrací kleště na betonové bloky SKBB Q/A jsou určeny pro závěsnou manipulaci s hrubými betonovými bloky, jejichž uchopovací šířka je A mm a jejichž maximální hmotnost je Q kg. Bloky jsou uchopovány širokými oblými čelistmi s polyuretanovým obložením. Podmínkou bezpečné funkce je minimální součinitel tření 0,4.

SKRD – svěrací kleště na kruhové desky

Svěrací kleště na kruhové desky SKRD Q/D jsou určeny pro závěsnou manipulaci s hrubými deskami válcového tvaru, jejichž uchopovací průměr je D mm a jejichž maximální hmotnost je Q kg. Desky jsou uchopovány plochými čelistmi s polyuretanovým obložením, přičemž opěrná čelist je široká oblá a přítlačná čelist je úzká plochá. Přepravní uspořádání je zajištěno ručně ovládaným záchytem. Podmínkou bezpečné funkce je minimální součinitel tření min. 0,4.

SKP - svěrací kleště na pakety

Svěrací kleště na pakety SKP Q/A jsou určeny pro závěsnou manipulaci s pakety, případně s tuhými krabicemi, jejichž jmenovitá uchopovací šířka je A1 až A2 mm a jejichž maximální hmotnost je Q kg. Kleště jsou vybaveny velkými plochými čelistmi, opatřenými pryžovým drážkovaným obložením. Přepravní uspořádání je zajištěno ručně ovládaným záchytem. Podmínkou bezpečného uchopení je suchý a čistý povrch se součinitelem tření min. 0,4.

SKI - svěrací kleště na ingoty

Svěrací kleště na ingoty SKI Q/A je určen pro závěsnou manipulaci s ingoty o svěrací šířce A1 až A2 mm a max. hmotnosti Q kg v hutních provozech. Ingot je uchopován ozubenými, případně hrotovými čelistmi, které jsou výměnné. Provedení pro teploty vyšší jak 500°C je nutno požadovat při objednání.

KTU - svěrací kleště na tyče univerzální

Kleště na tyče univerzální KTU Q/D jsou určeny pro závěsnou manipulaci s tyčemi kruhového průřezu, s uchopovacím průměrem je D1 až D2 mm a jejichž maximální hmotnost je Q kg. Kleštěmi lze tyč uchopit ve vodorovné poloze, překlápět do svislé polohy a následně nést ve svislé poloze. Podmínkou bezpečného uchopení je suchý, nemastný a čistý povrch, přičemž povrch může být hladký. Tyče jsou uchopovány plochými čelistmi s pryžovým drážkovaným obložením. Přepravní uspořádání je zajištěno ručně ovládaným záchytem.

SKSV - svěrací kleště na svitky vertikální

Svěrací kleště na svitky vertikální SKSV Q/A/D jsou určeny pro závěsnou manipulaci s ocelovými svitky, jejichž uchopovací šířka je A mm, maximální průměr je D mm a jejichž maximální hmotnost je Q kg. Kleštěmi se svitek uchopuje za návin širokými plochými oblými čelistmi a zvedá jej ve vertikální poloze. Přepravní uspořádání je zajištěno automaticky fungujícím záchytem. Podmínkou bezpečného uchopení je dostatečná tuhost návinu, zajištěná páskováním.

 

Ke stažení:

  • pdf Ceník , Velikost: 588.72 kB, Datum poslední změny: 06.01.2017

Máte zájem o svěrací kleště? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodáváme

Rychlý kontakt

TEDOX s.r.o.
Tel. : 318 684 100-1
Fax: 318 684 102
E-mail:

Blatenská 59
262 72 Březnice - okr. Příbram


společně - snadno a bezpečně


SÍDLO FIRMY V ČECHÁCH

Blatenská 59
262 72 Březnice - okr. Příbram
tel.: 318 684 100 - 101 

SÍDLO FIRMY NA MORAVĚ

Cholinská 1005/17
784 01 Litovel - okr. Olomouc
tel.: 585 341 194 

© 2018, TEDOX s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Kovoobráběcí stroje | Ruční nářadí | Šnekové dopravníky