Upravit stránku

Rychlý kontakt

TEDOX s.r.o.
Tel. : 318 684 100-1
Fax: 318 684 102
E-mail: info@tedox.cz

Rožmitálská 836
262 72 Březnice - okr. Příbram

C-háky vyvážené jsou uchopovací prostředky, kterými se zvedají svitky, svitky drátů či roury v poloze horizontální (nastojato) vidlicí, která se vsunuje do díry svitku, či roury. C-háky vyvážené jsou opatřeny protizávažím, které vyvažuje nezatíženou i zatíženou polohu C-háku. Nosná vidlice a svislá část C-háku může být opatřena ochrannou vrstvou SECUTEX proti poškození svitku. C-háky vyvážené jsou dodávány v provedení pro jednoduchý nebo dvojitý jeřábový hák a standardně do nosnosti 35 t.

Ukázky některých typů manipulačních C-háků si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

 • Manipulační C-háky jsou vyráběny zakázkově na základě požadavků zadavatele a cena je stanovena na základě poptávaného provedení.
 • Ceny standardní řady naleznete v sekci "Ke stažení".
 • Pro zadání požadovaného typu C-háku použijte poptávkový formulář.
 • Provedení

  Dodávaná provedení:

  CHV - C-hák vyvážený

  C-hák vyvážený CHV pro manipulace se svitky do max. šířky Lv. Na konci horní části C-háku je umístěno závaží, kterým je C-hák vyvážen, takže poloha zatíženého a nezatíženého C-háku je shodná. C-hák může být dodán v provedení pro jednoduchý nebo dvojitý jeřábový hák. Standardně do nosnosti 35 t.

  CHVC - C-hák vyvážený chráněný

  C-hák vyvážený chráněný konstrukčně odpovídá C-háku CHV s tím, že nosná vidlice a opěrná část C-hku je osazena ochrannou vrstvou SECUTEX proti poškození svitku. Ochranná vrstva je výměnná. C-hák může být dodán v provedení pro jednoduchý nebo dvojitý jeřábový hák. Standardně do nosnosti 35 t.


  CHVCV - C-hák vyvážený na cívky

  C-hák vyvážený na cívky CHVCV konstrukčně odpovídá C-háku CHV s tím, že nosná vidlice je nahrazena výměnným trnem, který se zasouvá do otvoru kabelových cívek. C-hák může být dodán v provedení pro jednoduchý nebo dvojitý jeřábový hák.

  CHVSD - C-hák vyvážený na svitky drátů

  C-hák vyvážený na svitky drátu CHVSD konstrukčně odpovídá C-háku CHV s tím, že nosná vidlice je přizpůsobena specifickým vlastnostem svitku drátu. C-hák může být dodán v provedení pro jednoduchý nebo dvojitý jeřábový hák.

 • Fotogalerie

  Fotogalerie C-háky standardní:

 • Ke stažení
 • Poptávka

  Máte zájem o C-háky vyvážené? Napište nám!

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.

   Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nahoru