Upravit stránku

Rychlý kontakt

TEDOX s.r.o.
Tel. : 318 684 100-1
Fax: 318 684 102
E-mail: info@tedox.cz

Rožmitálská 836
262 72 Březnice - okr. Příbram

Svěrací kleště ruční jsou určeny pro bezpečnou ruční manipulaci s obrubníky, dlaždicemi nebo břemeny kruhového profilu.

SKOR - svěrací kleště ruční na obrubníky

Svěrací kleště na obrubníky SKOR 120/A je uchopovací prostředek pro bezpečnou ruční manipulaci s obrubníky, či podobnými prvky ve výrobnách a na stavbách, jejichž uchopovací šířka je A1 až A2 a jejich hmotnost je Q kg. Podmínkou bezpečného uchopení je součinitel tření min. 0,4.


SKORS - svěrací kleště ruční na obrubníky stavitelné

Svěrací kleště na obrubníky stavitelné SKORS 120/A je uchopovací prostředek pro bezpečnou ruční manipulaci s obrubníky, či podobnými prvky ve výrobnách a na stavbách, jejichž uchopovací šířka je A1 až A2 a jejich hmotnost je Q kg. Stavitelné provedení umožňuje dosáhnout většího rozsahu uchopovacích šířek. Podmínkou bezpečného uchopení je součinitel tření min. 0,4.


SKKR - svěrací kleště ruční na kulatinu

Svěrací kleště na kulatinu ruční SKKR Q/D je uchopovací prostředek pro bezpečnou ruční manipulaci s břemeny kruhového průřezu, jejichž uchopovací průměr je D mm a hmotnost Q kg.


SKDR - svěrací kleště ruční na dlaždice

Svěrací kleště na dlaždice SKDR 10/A je uchopovací prostředek pro bezpečnou ruční manipulaci s dlaždicemi ve výrobnách a hlavně na stavbách při pokládce nebo rozebírání dlažby. Jsou zvláště výhodné pro rozebírání zámkové dlažby, protože dlaždici uchopují břity, které se vtlačí do mezery mezi dlaždicemi.


Ke stažení

Nahoru