Upravit stránku

Rychlý kontakt

TEDOX s.r.o.
Tel. : 318 684 100-1
Fax: 318 684 102
E-mail: info@tedox.cz

Rožmitálská 836
262 72 Březnice - okr. Příbram

Jeřábové traverzy vícebodové jsou určeny pro manipulace s rozměrnějšími břemeny. Zpravidla jsou osazeny čtyřmi závěsnými body, ve speciálních provedeních jich mohou mít i více. Dodávaná provedení: traverza typu "H" pevná i stavitelná, křížové traverzy pevné, skládací nebo na vaky, jeřábové traverzy typu "Y".

Ukázky některých typů jeřábových traverz si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Jeřábové traverzy jsou vyráběny zakázkově na základě požadavků zadavatele a cena je stanovena na základě poptávaného provedení. Pro zadání požadovaného typu jeřábové traverzy použijte poptávkový formulář.

 • Provedení

  Dodávaná provedení:

  JTH - jeřábová traverza "H" pevná

  Jeřábová traverza typu "H" s pevnou podélnou roztečí "L" a pevnou příčnou roztečí "B".

  JTHS - jeřábová traverza "H" stavitelná

  Jeřábová traverza typu "H" s měnitelnou podélnou roztečí v rozsahu Lmin - Lmax a měnitelnou příčnou roztečí v rozsahu Bmin - Bmax. Příčná ramena lze nahradit samostatnými jezdci a získat tak traverzu JT1S.


  JTXR4 - jeřábová traverza křížová skládací

  Jeřábová traverza typu JTXR4 umožňuje nastavovat ramena do různých poloh dle potřeby nebo sklopit do přepravního uspořádání. Dodáváné modifikace: JTXR4P- přestavitelná, JTXR4T - teleskopická.

  JTY - jeřábová traverza "Y" skládací

  Jeřábová traverza typu JTY umožňuje nastavovat ramena do různých poloh dle potřeby nebo sklopit do přepravního uspořádání. Dodáváné modifikace: JTYT - teleskopická.


  JTK - jeřábová traverza křížová pevná

  Jeřábová traverza s pevnými roztečemi "L" a "B", kdy L = B. Navařovací háky jsou umístěny na koncích ramen, což výrazně redukuje výšku traverzy.

 • Fotogalerie
 • Ke stažení
  Jeřábové traverzy na BIG-BAGpdf

  Velikost: 729.53 kB, Datum poslední změny: 20.08.2014

  Katalogpdf

  Velikost: 4.41 MB, Datum poslední změny: 20.05.2016

 • Poptávka

  Máte zájem o JT vícebodové? Napište nám!

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.

   Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nahoru