Upravit stránku

Rychlý kontakt

TEDOX s.r.o.
Tel. : 318 684 100-1
Fax: 318 684 102
E-mail: info@tedox.cz

Rožmitálská 836
262 72 Březnice - okr. Příbram

Dodáváme rozevírací kleště na svitky plechu nebo drátu, na stavební prvky a obrobky. Při manipulaci je břemeno uchopeno za vnitřní otvor rozevřením čelistí kleští.

RKS - rozevírací kleště na svitky

Rozevírací kleště na svitky RKS Q/D jsou určeny pro závěsnou manipulaci se svitky ocelových drátů či pásků, jejichž vnitřní průměr je D1 až D2 mm a jejichž maximální hmotnost je Q kg. Při manipulaci je osa svitku orientována svisle. Přepravní uspořádání je zajištěno automaticky fungujícím záchytem.
Čelisti jsou ozubené oblé a jsou provedeny jako výměnné.


RKSD - rozevírací kleště na svitky drátů

Rozevírací kleště na svitky drátů RKSD Q/D jsou určeny pro závěsnou manipulaci se svitky ocelových drátů, jejichž jmenovitý vnitřní průměr je D mm a jejichž maximální hmotnost je Q kg. Při manipulaci je osa svitku orientována svisle. Přepravní uspořádání je zajištěno automaticky fungujícím záchytem.


RKSDN - rozevírací kleště na svitky drátů nízké

Rozevírací kleště na svitky drátů nízké RKSDN Q/D jsou určeny pro závěsnou manipulaci se svitky ocelových drátů, jejichž jmenovitý vnitřní průměr je D mm a jejichž maximální hmotnost je Q kg. Při manipulaci je osa svitku orientována svisle. Používají se v těch případech, kdy není dostatek světlé výšky mezi stohovanými svitky a zdvíhacím zařízením. Přepravní uspořádání je zajištěno automaticky fungujícím záchytem.


RKC - rozevírací kleště cylindrické

Rozevírací kleště cylindrické RKC Q/D jsou určeny pro závěsnou manipulaci s břemeny např. obrobky nebo stavebními prvky, jejichž vnitřní uchopovací průměr je D mm a jejichž maximální hmotnost je Q kg. Při manipulaci je osa břemene orientována svisle. Uchopovací čelisti jsou opatřeny pryžovým obložením. Přepravní uspořádání je zajištěno ručně ovládanou rozpěrkou. Podmínkou pro bezpečné uchopení je suchý, nemastný a čistý uchopovaný povrch.


Ke stažení

Nahoru